Hakkımızda

İvedik Sineklik

İvedik Sineklik olarak sizlere her zaman en iyi hizmeti verebilmek ve en yüksek müşteri memnuniyetini elde ederek yolumuza devam etmek istiyoruz. Ana hedefimiz ihtiyaçlarınıza en kısa sürede cevap vermek ve sizlere sunmaktır. Bunu yaparken teknoloji ve bilgi birikimimizi tecrübemizle birleştirerek sizleri memnun etmek gibi bir sorumluluğumuz olduğuna inanıyoruz. Ürünlerimizin kalitesini arttırmak için çok çalışıyoruz ve hiçbir şeyden taviz vermiyoruz. Sineklik imalat ve montajında lider olan firmamızı her renk ve modelde menteşeli, pileli, stor, sürme, içe açılır sineklik, kedi sinekliği imalat ve montajı için arayabilir uzman ekibimizden teknik destek ve yardım alabilirsiniz.
Vizyonumuz

“Hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini esas alarak, ekip çalışmasına önem vererek, rekabet gücü yüksek çalışanlarımız ile yenilik ve gelişime açık bir kurum olmayı amaçlıyoruz.”

Misyonumuz

“Hizmet verdiğimiz alanda kaliteli ürünler, uygun fiyatlar ve güler yüzlü hizmet seçenekleri ile müşteri ihtiyaçlarını karşılıyoruz.”

Neden Bizi Seçmelisiniz?

İvedik Sineklik

Aklınıza takılan her türlü soru için iletişime geçiniz.
Hemen Ara